Dokonujemy audytu stron internetowych pod kątem dostępności cyfrowej i sugerujemy możliwe zmiany. Oferujemy pomoc w dostosowaniu stron pod względem dostępności, a także tworzymy w pełni dostosowane strony WWW od podstaw.

Projektując wygląd, teksty oraz grafiki dbamy o każdy szczegół, mając na uwadze komfort i wszelkie potrzeby użytkowników. Wprowadzamy między innymi teksty alternatywne czy kontrasty.

Budowanie stron internetowych

Od podstaw stworzymy stronę WWW dla Twojej firmy.

W dzisiejszych czasach niemal każda firma posiada swoją witrynę internetową. W ten sposób łatwiej może dotrzeć do potencjalnych klientów ze swoją ofertą. Ponadto, nie musi ograniczać się tylko do usług lokalnych.

Wspieramy przedsiębiorców w promowaniu ich marki i pragniemy stworzyć dla nich stronę WWW dopasowaną do ich potrzeb i przejrzystą dla klientów. Znając preferencje klientów, obserwując rynek i panujące trendy,  usługę wykonujemy w WordPress.

Dlaczego WordPress?

Możliwość łatwego dostosowania szablonu do potrzeb klienta

Możemy skorzystać z oferowanej przez program gamy gotowych szablonów. Mamy także możliwość ich modyfikacji.

Możliwość budowy szablonu na zlecenie klienta (customowy szablon)

Tworzymy szablony zupełnie od zera, według naszego pomysłu, który przed rozpoczęciem prac konsultujemy z klientem. Tworzymy także szablony i grafiki na postawie materiałów nadesłanych nam przez klienta.

Bardzo dużo rozszerzeń (wtyczek), dzięki czemu nie trzeba pisać ich od nowa

Dzięki gotowym i oferowanym przez program wtyczkom, nie tracimy czasu na tworzenie ich od podstaw. Uzyskujemy zadowalający efekt bez konieczności wprowadzania setek kodów.

WordPress posiada intuicyjny kokpit do zarządzania treścią

W prosty sposób możemy modyfikować i publikować nowe treści — zmieniać czcionki i układ tekstu.

Wbrew opiniom, WordPress jest bezpieczny, ponieważ tworzy go duża społeczność programistów

Zaufaliśmy WordPress tak, jak zrobiło to już wielu programistów. Jest to bezpieczna, nowoczesna i zaawansowana technologia znacznie przyśpieszająca pracę twórców.

Z WordPress korzystają znane marki

W WordPress swoje strony internetowe stworzyły marki takie, jak: BBC America, The New Yorker, Microsoft News, Sony Music, Mercedes Benz, MTV News, UPS (Blog),.. To zaledwie kilka z wielu przykładów, jakie możemy zaprezentować klientowi.

Z WordPress można uruchomić sklep internetowy

Tworzymy w WordPress niezawodnie funkcjonujące sklepy internetowe. Dbamy o bezpieczeństwo klientów i użytkowników ich sklepów, a także politykę prywatności.

WordPress można bardzo łatwo przenieść z jednego serwera hostingowego na inny

Jeśli potrzebujesz zmienić serwer, nie musisz stawiać strony na nowo. Stronę wykonaną w WordPress z łatwością przenosimy w całości nie tracąc istotnych danych.

WordPress jest przyjazny wyszukiwarkom internetowym

Dbając o Twoją widoczność w sieci, wybieramy WordPress ze względu na współpracę z wieloma wyszukiwarkami. Dzięki temu Twoja strona uklasyfikuje się na pierwszych pozycjach i będzie łatwa do znalezienia przez użytkowników.

Utrzymanie Twojej strony WWW

Poprowadzimy Twoją stronę. Dopilnujemy wszelkich aktualności i regulacji.

O ile strona internetowa jest wizytówką firmy, to nie każdy przedsiębiorca jest w stanie ją samodzielnie prowadzić lub nie ma do tego osób. Przyczyn może być wiele: brak wiedzy i umiejętności lub brak czasu. Jednak zaniedbywanie strony i brak aktualizacji informacji może mieć negatywny wpływ na odbiór potencjalnych klientów.

Pomagamy uniknąć takich sytuacji i wspieramy przedsiębiorców w płynnym i rzetelnym prowadzeniu ich witryn w Internecie.

Utrzymujemy stronę na naszych serwerach

Po naszej stronie leży zamieszczenie strony na serwerze i utrzymanie jej na nim. Ty odpowiadasz jedynie za uiszczanie odpowiednich  opłat w konkretnych terminach.

Zajmujemy się administrowaniem (aktualizacja WordPress i wtyczek)

Dbamy o dokonywanie wszelkich aktualizacji i odświeżanie wtyczek niezbędnych do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania Twojej strony.

Tworzymy kopie bezpieczeństwa serwisu (strona i baza danych)

Pilnujemy, by na naszym dysku zawsze znajdowała się aktualizowana kopia Twojej strony i znajdujących się na niej danych, by w razie awarii móc natychmiast zareagować z naprawą i wznowieniem pracy witryny.

Proces budowy strony

Na bieżąco możesz weryfikować, jak idą nam prace nad Twoją stronę. Dopasowujemy się do Twoich wskazówek.

Nie każdy klient ma możliwość ingerowania i sprawdzania pracy programisty przy realizacji projektu. Z reguły otrzymuje on gotowy projekt i dopiero może wskazać, jakie zmiany należy wprowadzić.

My oferujemy stały wgląd do naszej pracy i jesteśmy otwarci na bieżące wskazówki. Podpowiadamy, co warte jest wprowadzenia, a co naszym zdaniem nie przyniesie korzyści.

Skontaktuj się z nami

Chcemy poznać Twoje oczekiwania i przeznaczenie strony. Na tej podstawie samodzielnie lub wspólnie z Tobą opracujemy schemat jej wyglądu i działania. Możesz także przedstawić nam materiały, które chcesz, aby znalazły się na Twojej stronie.

Konsultacja koordynatora projektu z działem deweloperów

Pomysł i projekt przekazywane są do działu deweloperów, którzy będą pracować nad stworzeniem Twojej strony. Ich wstępnym zadaniem jest weryfikacja i zatwierdzenie projektu.

Prezentujemy odpowiedź i wycenę od deweloperów

Przedstawiamy Ci wycenę, czas realizacji i ewentualne sugestie od deweloperów.

Czekamy na Twoją zgodę

Po zatwierdzeniu planu deweloperów ruszamy z pracą nad Twoją witryną.

Samodzielna moderacja

Po zalogowaniu do panelu WordPress klient ma możliwość dodawania, usuwania, edytowania poszczególnych fragmentów strony, tj. tekstów, obrazów, filmów.

Obsługa WordPress, przy już gotowym szablonie, wbrew pozorom nie jest trudna. Po zaprojektowaniu Twojej strony pokażemy Ci, jak możesz dodawać nowe treści, edytować je, a także udostępniać multimedia. Sam będziesz kontrolował rozbudowę swojej strony.

Twój dostęp do stron

Po przekazaniu gotowej strony, klient otrzymuje dostęp do panelu administracyjnego WordPress.

Otrzymasz dane do logowania, które oczywiście będziesz musiał zmienić w celu zachowania bezpieczeństwa. Jednak przede wszystkim otrzymasz możliwość moderowania i decydowania o zawartości swojej strony.

Jeżeli strona była zbudowana na hostingu, który zakupiliśmy dla klienta, otrzymuje on dostęp do odpowiednich paneli

W ramach wykupionej nazwy i miejsca hostingowego, otrzymasz dostęp do panelu hostingowego oraz panelu WordPress